Tropical Islands Německo - ceny, otevírací doba, vstupné, ubytování.

Tropical Islands Německo - ceny, otevírací doba, vstupné, ubytování.

Tropical Islands Německo vstupenky ubytování
Tropical Islands Německo - ceny, otevírací doba, vstupné, ubytování.

Navštivte s námi Tropical Islands, tropický ráj nedaleko Berlína. Do Aquaparku Tropical Islands dorazíte z Prahy autem asi za 3 hodiny (290 km). Najdete ho jen 5 km od dálnice A13, vedoucí z Drážďan do Berlína, u výjezdu 6.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O TROPICAL ISLANDS
Aquapark Tropical Islands vybudovala malajská společnost Tanjong v hale, která měla původně sloužit pro výrobu vzducholodí. Halu přeměnila v tropický park s pralesem, písečnými plážemi, lagunou a mořem (velký bazén). Najdete zde vodopády, vířivky, sauny, tobogány a další atrakce.

Celou halu si můžete prohlédnout z ptačí perspektivy, pokud se necháte ke stropu vyzvednout horkovzdušným balónem.
Aquapark Tropical Islands pojme přes 6600 lidí a nemá zavírací hodiny. Teplou vodu, jemný písek na pláži a horký tropický vzduch si tak můžete užívat i v noci, protože Tropical Island nabízí svým návštěvníkům i nocleh, třeba na lehátku přímo na písečné pláži (dlouhá 200m) nebo v chatičkách a stanech.
Kvalita vody v bazénech Tropical Islands je, díky nejmodernější technologii čištění ozónovou filtrací, srovnatelná s pitnou vodou. Všechny bazény jsou vyrobeny z nerezové oceli.

OBJEDNAT VSTUPENKY NEBO UBYTOVÁNÍ V TROPICAL ISLANDS MŮŽETE ZDE >>>

OTEVÍRACÍ DOBA TROPICALMAPA TROPICAL ISLANDS ISLANDS
Otevřeno je 24 hodin denně, 364 dní v roce.
(24.12. JE ZAVŘENO)
Tropical Island je rozdělen na dvě části: Tropical World a Sauna & Spa.
Do každé části je zvláštní vstup. PROHLÉDNĚTE SI MAPU >>>

CO NA SEBE
Vezměte si to, co nosíte v parném létě. Tričko, šortky, žabky, případně tenisky na sport nebo procházku po tropickém pralese (délka trasy 1 km).

CO S SEBOU
Plavky a alespoň 2 ručníky. Doporučujeme sluneční brýle, krém na opalování, míč, nafukovací hračky, bábovičky pro děti, malý batůžek na osobní věci. Pro ty z Vás, kteří chcete přespat na pláži na dřevěném lehátku, doporučujeme karimatku a spacák.

PROČ SLUNEČNÍ BRÝLE A KRÉM NA OPALOVÁNÍ?
Krycí folie na stropě haly je na jižní straně propustná pro 80% slunečního záření, takže se můžete během letních měsíců opálit i uvnitř haly. Případně můžete navštívit solárium v části Sauna & Spa.

CO NAJDETE V ČÁSTI SAUNA & SPA
Na ploše 10000 m² můžete využít: křišťálovou parní lázeň v indickém sloním chrámu, suchou saunu v kambodžské džungli, solnou jeskyni, květinovou parní lázeň, whirlpool bazény a také solária.
Zacvičit si můžete ve Fitness clubu s výhledem na tropický prales. Samozřejmostí je nabídka různých masáží a ošetření pokožky. V restauraci Sea Shell Beach se osvěžíte a ochutnáte indická jídla.

PLÁŽ U LAGUNY BALITEPLOTA V TROPICAL ISLANDS
Během dne je uvnitř Tropical Islands teplota 26°C, která je příjemná pro sportování a procházky po tropickém pralese. Teplota vody v Tropickém moři (3000 m²) je 28°C, v laguně Bali s tropickými vodopády je voda teplá 32°C.

DĚTSKÝ PARK V TROPICAL ISLANDS (od 1.1.2011 vstup zdarma)
Pro děti, které se již dost nabažily vodních radovánek, je v Tropical Islands připraven Tropino Club o rozloze 4000 m². Najdou tam gigantickou prolézačku, softballovou arénu a jezero s čluny, na kterých mohou pádlovat. Mohou vylézt na sopku nebo se vyřádit na 8 trampolínách. Děti se s maskoty Ermelem a Wutzou vydají hledat poklad nebo si zatancují na dětské diskotéce.
Pro větší děti je připraven ping-pong, basketbalový koš a stolní fotbal. Pro ty menší zase ruční práce, malování nebo krmení exotických rybek. 

JÍDLO V TROPICAL ISLAND
Oběd nebo večeři koupíte za zhruba 11 €, pivo za 3 €. Je zakázáno nosit vlastní jídlo do haly (ale nikdo tašky u vchodu nekontroluje...). 

VSTUPNÉ DO TROPICAL ISLAND
Hala Tropical Islands je rozdělena na 2 části: Tropical World a Sauna & Spa.
Můžete si vybrat, zda zaplatíte vstup ihned do obou (výhodnější) nebo si potom druhé doplatíte.
Základní vstupné zaplatíte pouze jednou a platí na dobu neurčitou. Příplatky se platí za každý den.
Pokud v Tropical Islands zůstanete přes noc, automaticky se Vám v 1:00 ráno připočítá poplatek €34,50/os. (dítě i dospělý).

SLUŽBA CENA
Dospělé vstupné do Tropical World 
/ kombinované vstupné i do Sauna & Spa
1290 Kč
1490 Kč
Dětské vstupné (6-14 let) do Tropical World 
/ kombinované vstupné i do Sauna & Spa
990 Kč
1190 Kč 
Dětské vstupné (do 5.99 let) na dobu neurčitou zdarma

PŘÍPLATKY PLACENÉ V TROPICAL ISLANDS
 
Příplatek za vstup do areálu tobogánů (platí do opuštění areálu tobogánů) zdarma
Příplatek za vstup do dětského koutku / den zdarma
Příplatek za vstup do části Sauna & Spa / den - dospělí + €14.00
Jednodenní poplatek (připočítává se automaticky vždy v 1:00 hod. ráno) €34.50
Let balónem / os. €12.00
Večerní show "Magic of the Senses" dospělí 
                                                                   děti (6-14 let)
€15.00 €13.00
Parkoviště zdarma

UBYTOVÁNÍ V TROPICAL ISLANDS
Pokud se na noc neuložíte na pláži na dřevěné léhátko, můžete si pronajmout místo ve stanu. Stany jsou vybaveny matracemi pro 2 až 4 osoby. U každé matrace je prostěradlo, deka a polštář.
Kdo má rád při spaní soukromí, může si připlatit za dvoulůžkový, případně čtyřlůžkový pokoj v areálu haly Tropical Islands.
Na rozdíl od stanů, jsou pokoje vybaveny vlastním WC a sprchou.

OBJEDNAT VSTUPENKY NEBO UBYTOVÁNÍ V TROPICAL ISLANDS MŮŽETE ZDE >>>

JAK SE PLATÍ ÚTRATA V TROPICAL ISLANDS
Každý návštěvník při vstupu do haly dostane chip na řemínku, který neustále nosí připnutý na ruce. Tento chip slouží k zamykání a otevírání šatní skříňky, také jako klíč k otevření průchodů mezi jednotlivými částmi haly a samozřejmě k placení.
V Tropical Islands můžete vejít do kteréhokoliv obchodu, restaurace nebo fast-foodu a pomocí chipu zaplatit. Vše se Vám píše na účet, který zaplatíte až při odchodu z aquaparku. Při vstupu do Tropical Islands nic předem neplatíte. 

NÁŠ TIP: VSTUPENKY  A UBYTOVÁNÍ MŮŽETE ZAKOUPIT JAKO DÁREK (DÁRKOVÝ POUKAZ) - VOLEJTE: 774 37 64 64

TROPICAL ISLANDS NĚMECKO - OBJEDNÁVKY POBYTŮ