LEGOLAND NĚMECKO VSTUPENKY UBYTOVÁNÍ V BUNGALOVECH - CENÍK 2017

Legoland Německo vstupenky ubytování v bungalovech - ceník 2017
Legoland Německo Feriendorf


LEGOLAND NĚMECKO - VSTUPENKY, UBYTOVÁNÍ 2017


LEGOLAND Německo Feriendorf
najdete 100 km od Mnichova u městečka Günzburg. Cesta z Prahy trvá autem asi 5 hodin (celá po dálnici). Dlouhé cesty určitě nebudete Vy ani vaše děti litovat, protože se v Legolandu dostanete do úplně jiného světa. Dospělí se vrátí do dětských let, děti si budou připadat jako v hračkářském ráji. Naplňte sen svých dětí!
 
 
Co můžete zažít v Legolandu?
 
Nově můžete strávit noc ve skutečně majestátním, čtyřhvězdičkovém hotelu Rytířský hrad****! 
Být rytířem nebo princeznou je sen snad každého dítěte. 
Legoland Německo Královský hrad rodinný pokojV LEGOLANDu® Německo se od sezony 2014 může tento sen stát skutečností! Gigantický Rytířský hrad**** se třemi patry, rozšířil ubytovací kapacity a stal se tak absolutním vrcholem ubytování v Legolandu. Má 68 LEGO® tematických pokojů s  jedinečným výhledem na celý Legoland, restauraci s terasou, bar a dobrodružné hřiště pro děti. 
Cca 30 m2 velké rodinné pokoje až pro 4 osoby obsahují pro rodiče pokoj s manželskou postelí a vlastní ložnici pro děti s palandou. Navíc 
mají prostornou koupelnu. V rytířských pokojích tak můžete strávit noc jako skuteční hradní páni a dámy. 

Další novinkou je největší LEGO® model na světě. Je to replika vesmírného korábu X-wings z filmu Star Wars, postaveného v poměru 1:1 z více než 5 milionů kostek Lega. Koráb je 3 m vysoký, 13 m dlouhý a váží více než 20 000 kg. Prohlédnout si ho můžete v pavilonu LEGO HERO.
Legoland Německo Star Wars
V roce 2013 bylo na ploše více než 6000 m2 nově otevřeno KRÁLOVSTVÍ FARAONŮ. Největším zážitkem pro Vaše děti bude určitě jízda Jeepem v temném interiéru chrámu plném koster, pavouků, mumií a krys, během které si neohrožení objevitelé vyzkouší interaktivní lov pokladů a za jízdy budou střílet rudým paprskem na stanovené terče.

MALÁ ASIE - V sezoně 2012 jste mohli poprvé zažít atmosféru Asie v ulicích Malé Asie v LEGO ® City. Pokud máte pocit, že jste skutečný ninja, můžete zažít dobrodružství v pozici vzhůru nohama ve výšce 22 metrů, na nové atrakci Létající Ninjago. Pak si můžete zaskočit na chutné jídlo do nově otevřené Asijské kuřecí restaurace.
 
PODVODNÍ SVĚT - V roce 2010 se v Legolandu otevřely brány podvodního světa, obřího akvária s živými žraloky! Jeho návštěvníci zažívají na vlastní kůži fascinující cestu potopeným městem Atlantis. Kromě žraloků, murén a dalších tropických ryb uvidíte více než 50 nových podvodních modelů, postavených, jak jinak, z více než 1 milionu cihliček LEGO. Při procházce 8 metrů dlouhým podvodním tunelem se Vám naskytne pozoruhodný 
Legoland Německo - vstupenky a ubytování v bungalovech
pohled do hlubin oceánu.

MINILAND - srdce všech LEGOLANDŮ - ukazuje svět v měřítku 1:20. Prohlédnete si zde např. Berlín, Frankfurt nad Mohanem., mnichovské letiště, Benátky, Holandsko, Švýcarsko...
 
ZEMĚ DOBRODRUŽSTVÍ - vydejte se divokou džunglí po stopách hrdiny Pirátů z Karibiku Joe Blacka. Nachází se zde také největší pojízdná atrakce všech parků - vodní dráha. 8-12 pasažérů se vydá na kánoi do dosud neobjevených částí deštného pralesa. Uvidí přitom obrovského LEGO pavouka, masožravé rostliny a dinosaury. Je tu také 12 m vysoká skluzavka – vodopád, nahánějící hrůzu i dospělým.

SAFARI - přátelé zvířat - POZOR. Viděli jste už z těsné blízkosti gorily, žirafy, slony, krokodýly a lvy v životní velikosti? Během jízdy safari jeepem spatříte více než 90 zvířat.

IMAGINATION - zde v testovacím a stavebním LEGO centru můžete zapojit svou vlastní fantazii a kreativitu. Do LEGO arény se vejde až 800 návštěvníků, kteří mohou pozorovat Live show.

DUPLO - místo pro ty nejmenší, na ploše 1600 m2 si mohou vyzkoušet svojí dovednost. Zábavu slibují především DUPLO domky, zařízené jako požární zbrojnice, policejní stanice a labyrint, či DUPLO vlak, který malé pasažéry bezpečně proveze.

PIZZA MANIA - kdo si myslí, že jde o obyčejnou pizzerii, je na omylu, neboť zde nevaří kuchař, ale plně automatická linka. Host si může poručit své přísady a pozorovat, jak se jeho pizza vyrábí.
Na území Imagination se nachází také 50m vysoká rozhledna. Kdo se beze strachu vydá nahoru, odmění ho grandiózní výhled na celý park.
 
ZEMĚ RYTÍŘU - poznávacím znamením této části parku je starověký hrad. Na hřbetě ohnivé saně se zde rytíř s hradní paní ubírají na cestu starými časy. Menší děti se zde mohou svézt na pravém LEGO koni.
 
LEGO CITY - město v LEGO stylu. V LEGO autoškole si mohou děti udělat vlastní řidičský průkaz. Kromě toho zde stojí LEGO továrna a projíždí vlak LEGO Express.
 
LEGOLAND Německo najdete na mapě zde.... - bungalovy jsou umístěné napravo od Legolandu
 
NÁŠ TIP: Prohlédněte si video, ukazující atrakce v Legolandu Německo

OTEVÍRACÍ DOBA LEGOLANDu NĚMECKO V ROCE 2017:

1.04. - 04.11.2017 -  všední den 10:00 - 18:00 hod.
                                            víkend 10:00 - 19:00 hod.
20.07. - 30.08.2017 - každý den  10:00 - 20:00 hod.

 Vstupenky
Cena v Kč
Dospělí - bez termínu
1 denní:  1390,- Kč
Děti (3-10,99 let) - bez termínu
1 denní:  1190,- Kč
Dospělí - s pevně určeným termínem
1 denní:  1190,- Kč
Děti (3-10,99 let) - s pevně určeným termínem
1 denní:    990,- Kč
Parkovné za jeden den:
190,- Kč

VSTUPENKY A UBYTOVÁNÍ V LEGOLANDU REZERVUJTE ZDE >>> nebo na tel.: 774 376 464

TIP:
Při zakoupení vstupu včetně parkovného, se vyhnete frontám u terminálu při odjezdu.